Savaitgalį į Smalininkus rinksis visos kartingo žvaigždės

Grįžti atgal
Publikuota: 2016.08.25

Artėjantį savaitgalį netoli Jurbarko įsikūrusioje Smalininkų kartingo trasoje varžysis greičiausi mūsų šalies kartingo meistrai – šeštadienį, rugpjūčio 27-ą  dieną čia vyks jau 7-as Lietuvos kartingo čempionato etapas. Na o sekmadienį, rugpjūčio 28 dieną Smalininkuose sportininkai kovos jau 8-o, paskutinio šių metų sezono čempionato etapo varžybose.

 Intrigos Lietuvos čempionato kovų tiesiojoje įneš ir tai, kad šių metų vienos iš suaugusiųjų klasių Lietuvos čempionas gaus kelialapį į testus vokiečių „Konrad Motorsport“ komandoje, kurią remia vokiečių biotechnologijų bendrovė „Bio-Circle Surface Technology GmbH“.

Itin įspūdingai Smalininkuose turėtų atrodyti greičiausių tarptautinių klasių, tokių kaip „KZ2“ važiavimai. Beje, pilotuodamas šios klasės techniką Europos čempionu tapo mūsų šalies kartingo pasaulio žvaigždė Simas Juodviršis. Pažymėtina ir tai, kad auga šia greičiausia ir tobuliausia technika besivaržančių mūsų šalies sportininkų skaičius – čempionato viduryje į šią klasę „persikraustė“ perspektyvus lenktynininkas Rokas Baciuška, kuris iš karto pasirodė kaip rimtas priešininkas jau ne vieną sezoną „KZ2“ klasėje važiuojantiems meistrams. O jaunasis kartingo talentas Evaldas Dzialtuvas šį sezoną taip pat įsitvirtino tarp šios klasės lyderių. Tad tarptautinės „KZ2“ klasės važiavimai žiūrovams turėtų tiesiog gniaužti kvapą.

Kadangi sinoptikai artėjančioms dienoms  žada sausus ir vasariškus orus, apsilankyti Smalininkų kartodrome bus patogu apsilankyti ir sporto aistruoliams, ir visiems tiems, kas planuoja savaitgalio maršrutus po Lietuvą. Reginių ir veiksmo Smalininkuose turėtų būti į valias – tai bus kovos dėl Lietuvos čempionų titulų.

 

LIETUVOS KARTINGO ČEMPIONATO rėmėjas