Prasideda paskutinė Lietuvos kartingo akademijos sesija

Grįžti atgal
Publikuota: 2013.09.12

IMG_8096Šią savaitę prasideda paskutinė, jau šeštoji Lietuvos kartingo akademijos sesija. Ji vyks Plytinės kartodrome Vilniuje.
Pirmą kartą FIA, LASF ir LKF organizuota akademija pritrauke dvi dešimtis jauniausių, tik pradedančių lenktynininko karjerą vaikų, kurių amžius nuo 6 iki 12 metų. Juos visą sezoną mokino patyrę lenktynininkai, teisėjai, psichologai ir fizinio rengimo treneriai.
„Laikas su vaikais prabėgo labai greitai. Per šį sezoną jie labai patobulėjo. Net nesitiki, kad per pusmetį iš paprastų vaikų jie pavirto tikrais lenktynininkais“ – sako nuo pat pirmos sesijos su kartingo akademijos studentais dirbęs lenktynininkas Jonas Gelžinis.
Po paskutinės paskaitų sesijos šeštadienį vaikams bus surengta uždarymo šventė, i kurią jie galės pasikviesti savo draugus ir klasiokus. Akademijos studentai ne tik išmoko lenktyniavimo pagrindų, bet ir taps saugaus eismo bei saugaus elgesio lenktynių metu ambasadoriais.
„Manau, kad šie vaikai taps puikiu pavyzdžiu savo klasiokams ir draugams. Pavyzdžiu, kaip reikia elgtis gatvėje, kaip saugiai stebėti lenktynes.“ – sako šios akademijos iniciatorius Darius Jonušis.

IMG_6068 IMG_7917

LIETUVOS KARTINGO ČEMPIONATO rėmėjas