Aukštadvaryje savaitgalį kovos rekordiškai daug kartingo meistrų

Grįžti atgal
Publikuota: 2016.08.05

Jau šeštadienį, rugpjūčio 6-ą dieną, Aukštadvario kartodrome rinksis greičiausi kartingo pilotai – čia vyks LKF Lietuvos kartingo čempionato 5-ojo etapo varžybos. Na o sekmadienį tame pačiame Aukštadvario kartodrome vyks jau 6-ojo mūsų šalies kartingo čempionato etapo lenktynės. Savaitgalį čia žada varžytis rekordinis Lietuvos ir užsienio sportininkų skaičius – drauge su Lietuvos čempionato lenktynėmis Aukštadvaryje vyks  „KZ2 Baltic Cup“ II-asis etapas, „Baltic Rotax Max Chalenge“ 4 -asis ir 5-asis etapai, o taip pat „ARTKart“ taurės 4 -asis etapas.

Pasak kartingo sporto specialistų, Aukštadvario kartodromo konfigūracija yra viena „teisingiausių“ Lietuvoje. Ir automobilių sporto pedagogai, ir greičiausi Lietuvos sportininkai pastebi, kad Aukštadvario trasos posūkių konfigūracija yra techniška, važiuoti čia tikrai įdomu ir ganėtinai sudėtinga.

Itin įspūdingai Aukštadvaryje turėtų atrodyti greičiausių tarptautinių klasių, tokių kaip „KZ2“ važiavimai. Nes šios klasės technika galima pavadinti kartingo pasaulio „F1“ atitikmeniu. Šių kartingų motorai yra aukščiausio forsavimo laipsnio, stabdomi visi ratai, yra šešių pavarų dėžė. Beje, pilotuodamas šios klasės techniką Europos čempionu tapo mūsų šalies kartingo pasaulio žvaigždė Simas Juodviršis. Kadangi Aukštadvario kartodrome varžysis ne tik greičiausi šios klasės sportininkai iš Lietuvos, bet ir „KZ2 Baltic Cup“ dalyvaujantys svečiai iš užsienio, tarptautinės „KZ2“ klasės važiavimai žiūrovams turėtų tiesiog gniaužti kvapą.

Tad poilsiautojų ir turistų pamėgtą Trakų rajoną nusprendę aplankyti automobilių sporto aistruoliai artėjantį savaitgalį Aukštadvario pašonėje tikrai ras ką veikti – čia kausis patys greičiausi mūsų šalies sportininkai ir gausus būrys lenktynininkų iš užsienio.

LIETUVOS KARTINGO ČEMPIONATO rėmėjas
LIETUVOS KARTINGO TAURĖS rėmėjas