Dviguba „Columbia Racing by WTR“ pergalė Anykščiuose

Grįžti atgal
Publikuota: 2015.06.04

image4

Praėjusį savaitgalį atnaujintame Anykščių kartodrome vykusiuose 1 ir 2 Lietuvos kartingo čempionato etapuose Mini 60 klasėje triumfavo „Columbia Racing by WTR“ komandos lenktynininkai Danielius Vavilovas ir Gustas Grinbergas. Danielius tapo pirmojo etapo nugalėtoju, o Gustas pergalę šventė antrame. Lenktynių trasose debiutavęs komandos naujokas aštuonmetis Ąžuolas Jotautas taip pat didžiavosi savo pirmaisiais taškais ir iškovota 6 vieta Mikro klasėje.

Lietuvos kartingo sezono startas gausiausioje Mini 60 klasėje, kurioje varžėsi 13 jaunųjų lenktynininkų (8-13 metų amžiaus), buvo ypatingai kovingas. Jau vien tai, kad kvalifikacinėse lenktynėse pirmą ir penktą vietas skyrė tik viena dešimtoji sekundės dalis, o visuose finaliniuose lenktynių važiavimuose greičiausią ratą įveikė vis kitas sportininkas, demonstruoja ypač išaugusią konkurenciją. Tačiau „Columbia Racing by WTR“ lenktynininkai, padedami inžinierių ir mechanikų iš „BirelAT Poland“, sugebėjo nugalėti visuose važiavimuose. G.Grinbergas buvo greičiausias pirmojo etapo kvalifikacijoje, bei pusfinalyje, o finale pergale džiaugėsi D.Vavilovas. Antrojo etapo kvalifikacijoje pirmą starto poziciją iškovojo D.Vavilovas, o pusfinalį ir finalą laimėjo G.Grinbergas.

Po dviejų Lietuvos kartingo čempionato etapų pirmauja G.Grinbergas, antroje vietoje žengia Sergejus Gusarovas, trečias – D.Vavilovas.

Mikro klasėje, kur varžosi patys mažiausi, 7-9 metų sportininkai, virė ne mažiau intensyvi kova. Pirmojo etapo nugalėtoju tapo Martynas Morkis, antrame pirmas finišą pasiekė Matas Kniubas, pirmaujantis ir bendroje čempionato įskaitoje. „Columbia Racing by WTR“ debiutantas Ąžuolas Jotautas klasifikuojamas šeštoje vietoje.

Lietuvos jaunųjų kartingo lenktynininkų komandą „Columbia Racing by WTR“ remia Olimpinė loterija „Perlas“, VĮ „Oro navigacija“, UAB „Himėja“, Tarptautiniai Lietuvos oro uostai, SPA Vilnius Sana, Columbia ir Pro Diax.