Partners

Grįžti atgal

BMW2020 m. – pagrindinis Lietuvos Kartingo Čempionato rėmėjas – BMW.

„Nusprendėme visos šalies mastu investuoti į vaikų vairavimo įgūdžių tobulinimą ir tapti Lietuvos kartingo čempionato rėmėjais. Šiose varžybose ne tik atrandami būsimieji lenktynių talentai, tačiau ir nuo mažens įdiegiama saugaus,  taisyklingo, techniško vairavimo kultūra, formuojanti geresnę praktiką bendrojo naudojimo keliuose“, – akcentuoja BMW prekės ženklo Lietuvoje vadovas Martynas Daujotas.

www.bmw.lt


BERNERAlbert Berner UAB yra vienas iš pagrindinių, produktų skirtų statybos, industrijos ir automobilių pramonei, tiesioginių pardavėjų. Šūkis „Ekspertai su aistra” visoje Europoje nurodo jų darbo kryptį. Tikras ekspertas ne tik žino, apie ką kalba jis pats. Jis žino, apie ką kalba jo Klientai. Nuo pat įmonės veiklos pradžios, šie ekspertai išsiskiria žinių ir susižavėjimo savo amatu kombinacija. Sėkmingas kompetencijos, profesionalumo ir partnerystės mišinys – tai savybės, kurios apibūdina „Berner” prekinį ženklą.

„Suvienyti aistros autosportui, kupini ryžto žengiame į naują partnerystę su Lietuvos Kartingo Federacija. Lietuvos Kartingo Čempionatas yra tai, kuo žavimės jau ilgai. Tikime, kad puikus pasiruošimas prie kurio prisidėsime, padės sportininkams pasiekti puikių rezultatų!”, – Albert Berner UAB.

www.berner.lt


Racetech VŠĮ Skubos Marketingo Grupė (RaceTech) – oficialus ARAI šalmų atstovas Pabaltijo šalyse. Saugus lenktyniavimas yra tai, ką norime matyti, ypač kai kalbame apie vaikus, o partnerystę su Lietuvos Kartingo Federacija yra mūsų bendra investicija į ateitį, talentus, kurie ateityje garsins mūsų šalį.

www.racetech.lt

LIETUVOS KARTINGO ČEMPIONATO rėmėjas
LIETUVOS KARTINGO TAURĖS rėmėjas