Smalininkų kartodromo stovykla – vienintelė tokia Baltijos šalyse!

Grįžti atgal
Publikuota: 2015.05.20

Galvas dėl automobilių pametusių vaikų tėvai žino, kaip ima žvilgėti atžalų akys, kai šie sėdasi prie kartingų vairo. Savaitę praleidę Smalininkų (Jurbarko raj.) kartodromo stovykloje vaikai pasijus tikrais lenktynininkais.

Jauniesiems lenktynininkams, stovyklaujantiems nedidelėje grupėje (iki 20 vaikų), leidžiama važinėti tiek, kiek tik jie turi jėgų. Profesionalūs instruktoriai valdyti kartingus išmoko ir niekuomet jais nevažinėjusius 6–18 metų vaikus. Stovyklautojai užimti nuo ryto iki vakaro: be kartingo treniruočių, jų laukia įdomios ekskursijos ir daugybė kitokių smagių pramogų.

Paskutinę stovyklos dieną – sekmadienį – vainikuoja vaikų kartingo varžybos. Jose už savo atžalas aistringai sergantiems tėveliams taip pat būna parengta staigmenų. Profesionalus sportininkas juos pavežioja dviviečiu kartingu, o vėliau tėveliai patys gali išmėginti jėgas kartingų lenktynėse. 

Smalininkų kartodromas ir vėl kviečia moksleivius į kartingo stovyklą (amžius nuo 6 iki 18 metų). Šiuo metu kartodrome jau dūzgia net 25 kartingai, dvivietis kartingas, vaikiški kartingai. Kaip ir paskutinius metus stovyklautojai gyvens kaimo turizmo sodyboje ant Nemuno kranto.

Stovyklos data:    Rugpjūčio 9-16 d. (tarptautinė grupė – lietuvių, anglų bei rusų kalbomis).

Būtina išankstinė registracija mob. tel. 8 650 99868 arba el. paštu brigita.olevson@gmail.com

LIETUVOS KARTINGO ČEMPIONATO rėmėjas