Seminaras: Kartingo sportas vaikams – nuo pradmenų iki pergalių

Grįžti atgal
Publikuota: 2017.11.27

Jau galite registruotis į tėvams ir vaikams skirtą seminarą apie kartingo sportą. Dviejų dalių renginys tinka ir pradedantiesiems ir profesionalams. Taip pat yra galimybė dalyvauti tik vienoje dalyje.

Jei Jūsų vaikas – aistringas kartingo mėgėjas, svajojantis ne tik apie smagias trasas bei treniruotes laisvalaikiu, bet ir apie sportines pergales, šis seminaras – vienintelė galimybė prieš 2018 metų sezoną sužinoti kaip pradėti sportuoti ir pasiekti geriausių rezultatų.

1 dalyje tituluotas sportininkas M. Tankevičius su kartingo sportu supažindins pradedančiuosius – vaikus ir tėvus. Lektorius pasidalins žiniomis apie kartus, bei atskleis šio sporto niuansus.

Turit abejonių renkantis kartą? Sunku nuspręsti, kuriose varžybose dalyvauti? Sudėtinga susidėlioti sezono grafiką? Į visus šiuos klausimus bus atsakyta pirmoje dalyje!

2 dalis praktinis užsiėmimas: „Fizinio pasirengimo nauda“. Ilgametę patirtį su vaikais ir suaugusiaisiais turintis fizinio pasirengimo treneris, įkūręs pirmą Baltijos šalyse išskirtinai lenktynininkams skirtą fizinio rengimo centrą „Fitness for race“, Mindaugas Pocius ves treniruotę vaikams ir paaiškins, kokie pratimai tinkamiausi kartingo sporto šakoje, įvardins, koks krūvis reikalingas vaikams, parodys, kaip teisingai padaryti apšilimą bei atsakys į visus tėveliams, stebintiems sportuojančius vaikus, iškilusius klausimus.

Vaikas turi didelių sportinių ambicijų? O gal tiesiog jaučiat, kad netenkina esama fizinė forma, dvejojat, ar teisingai paskirstyti važiavimai per treniruotes ir stinga efektyvumo? Dalyvaukite praktiniame seminare ir sužinosit, kaip geriausiai fiziškai pasiruošti naujam sezonui, kaip išvengti traumų, pagerinti reakciją ir rezultatus. Nėra geresnio laiko nei DABAR pradėti ruoštis naujam sezonui! Kuo daugiau informacijos iš profesionalų pasiimsit, tuo lengviau bus pasiekti savo tikslų!

Kaina 40eur, registruojantis lapkričio mėn. taikoma 25% nuolaida
Registracija: pocius@ffrace.com
Seminaras vyks gruodžio 09 dieną 10-14 val.
Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/1902230090092573/

LIETUVOS KARTINGO ČEMPIONATO rėmėjas