Savaitgalį Anykščiuose startuoja Lietuvos kartingo čempionatas

Grįžti atgal
Publikuota: 2016.06.07

Artėjantį savaitgalį, birželio 11-12 dienomis, startuoja LKF Lietuvos kartingo čempionato sezonas. Anykščių kartodrome šeštadienį ir sekmadienį  vyks pirmo ir antro čempionato etapų varžybos. Vaizdingame Anykščių krašte šių metų sezono kovas pradės patys greičiausi Lietuvos kartingo meistrai, tad šio sporto aistruoliams reginių tikrai netruks.

2016 metų čempionato sezoną sportininkai lenktyniaus 8-iuose čempionato etapuose. Po dviejų artėjančio savaitgalio etapų Anykščiuose, trečias ir ketvirtas čempionato etapai vyks jau liepos 9-10 dienomis, sostinės Plytinės kartodrome. Penktas ir šeštas LKF Lietuvos kartingo čempionato etapai vyks rugpjūčio 6-7 dienomis, Aukštadvario kartodrome. Na o paskutinis čempionato savaitgalis, septinto ir aštunto etapų lenktynės vyks rugpjūčio 27-28 dienomis, Smalininkų kartodrome. Dalis mūsų šalies kartingo meistrų sėkmingai važiuoja Europos čempionato etapuose ar kitose lenktynių serijose, tad ruošiant LKF Lietuvos kartingo čempionato varžybų kalendorių teko atsižvelgti ne tik į kaimynų, bet ir į viso žemyno lenktynių tvarkaraščius.

Anykščių kartodromas yra viena iš lietuviškų trasų, kur gali vykti tarptautinio lygio varžybos. Čia prieš kelis metus buvo atnaujinta trasos danga, sportininkai pastebi, kad didžiojoje trasos dalyje asfaltas yra itin lygus. Anykščių kartodrome nestinga įvairiausios konfigūracijos posūkių, reikalaujančių sportininkų meistriškumo. O kadangi trasa yra greita, joje itin efektingai atrodo pačia galingiausia technika, tokia kaip „KZ2“ klasės kartais, važiuojančių sportininkų kovos.

Tad automobilių sporto aistruoliai artėjantį savaitgalį, birželio 11-12 dienomis, turėtų aplankyti Anykščius. Nuostabiame Lietuvos kampelyje, kur gausu ir kitų vasariškų pramogų turistams, net dvi dienas gaus kartingų motorai ir varžysis patys greičiausi mūsų šalies sportininkai. Tad įtemptos kovos ir efektingo važiavimo Anykščiuose tikrai nepristigs.

 

 

LIETUVOS KARTINGO ČEMPIONATO rėmėjas