Plytinės kartodromas ketina suartinti šeimas

Grįžti atgal
Publikuota: 2015.03.20

plytines_kartodromas_iconAtėjus pavasariui, Vilniuje esantis Plytinės kartodromas leisti laiką kartu kviečia vaikus su tėveliais. Šiais visuotinio bėgimo laikais vis mažiau laiko tėvai praleidžia su vaikais. Jaunimas daugiau laiko leidžia prie kompiuterio ir socialiniuose tinkluose, o betarpiško bendravimo vis dažniau pasigendama.

Anot tyrimo, per dieną tėvai su vaikais vidutiniškai kartu bendraudami praleidžia vos po 7 minutes. Net kai tėvai su vaikais yra viename kambaryje, jie ne bendrauja, bet laiką leidžia prie televizoriaus ar kompiuterio ekrano…

„Pats pastebiu, kad kartais su savo sūnumi Justu bendrauju per mažai, todėl, manau, toks turnyras yra puiki proga suartėti tėvams ir vaikams,“ – sako „Plytinės kartodromo“ vadovas Darius Jonušis.

Plytinės kartodromo darbuotojai nutarė suartinti artimiausius šeimos narius. Ta proga kartodrome skelbiamas specialus šeimų turnyras. Rengėjai tikisi, kad unikalus turnyro formatas pritrauks daugybę šeimų.

Šį turnyrą nutarta surengti kartu su iniciatyva „Nes mes mylime tėvus“. Viso turnyro esmė labai paprasta, tačiau tuo pat metu ir neįprasta. Jame gali dalyvauti dviejų kartų atstovai: tėvas su vaiku. Sūnus ar duktė gali dalyvauti su tėčiu ar mama. Vieno važiavimo metu abiem dalyviams reikia parodyti po vieną, kaip galima greitesnį, kartodromo trasos rato įveikimo laiką. Tai lyg „Formulės 1“ kvalifikacinės lenktynės. Tik abiejų dalyvių vieno geriausio rato įveikimo laikai yra sumuojami. Ši bendra dviejų ratų įveikimo laiko suma ir bus įskaitinė.

Svarbu yra tai, kad abu rato įveikimo laikai turi būti parodyti vieno ir to paties važiavimo metu, todėl bent vieno iš dalyvių klaida gali sugadinti bendrą rezultatą. Taigi, dalyvaujanti šeima turi būti labai tiksli. Tiesa, dalyvių bandymų skaičius nėra ribojamas, todėl padarius klaidą galima ir vėl bandyti gerinti savo ratų įveikimo laikus.

Viso turnyro metu Plytinės kartodromo interneto puslapyje bei „Facebook“ paskyroje bus skelbiami pirmaujantys dalyviai, todėl visą laiką bus galima sekti savo turnyrinę poziciją ir ją bandyti pasigerinti.

Vienintelis apribojimas – dalyviai negali būti jaunesni nei septynerių metų. Dėl to tai pats demokratiškiausias kartingo turnyras, jame gali dalyvauti ir jaunas, ir senas.

Lenktynių rengėjai žada puikius prizus, tačiau svarbiausia yra ne tai. Svarbiausia – laisvalaikis leidžiamas kartu su tėvais. Organizatoriai tikisi, kad šis turnyras taps puikia tema bendrai tėvų ir vaikų diskusijai, dalinimuisi įspūdžiais ir taip suartins šeimas.

plytines kartodromas plytines kartodromas2 plytines kartodromas3 plytines kartodromas4

LIETUVOS KARTINGO ČEMPIONATO rėmėjas