PAGYVENK KAIP LENKTYNININKAS!

Grįžti atgal
Publikuota: 2016.05.26

 

PAGYVENK KAIP LENKTYNININKAS!

RKV e-skrajuteSmalininkų kartodromo stovykla ir berniukams, ir mergaitėms

Lauksime Tavęs liepos 31 d. – rugpjūčio mėn. 7 d.

 

Galvas dėl automobilių pametusių vaikų tėvai žino, kaip ima žvilgėti atžalų akys, kai šie sėdasi prie kartingų vairo. Bent savaitę praleidę Smalininkų (Jurbarko raj.) kartodromo stovykloje vaikai pasijus tikrais lenktynininkais. Jauniesiems lenktynininkams, stovyklaujantiems nedidelėmis grupėmis (iki 10–20 vaikų), leidžiama važinėti tiek, kiek tik jie turi jėgų. Profesionalūs instruktoriai valdyti kartingus išmoko ir niekuomet jais nevažinėjusius 7–15 metų vaikus. Stovyklautojai užimti nuo ryto iki vakaro: be kartingo treniruočių, jų laukia įdomios ekskursijos ir daugybė kitokių smagių pramogų.

Paskutinę stovyklos dieną – sekmadienį – vainikuoja vaikų kartingo varžybos. Jose už savo atžalas aistringai sergantiems tėveliams taip pat būna parengta staigmenų. Profesionalus sportininkas juos pavežioja dviviečiu kartingu, o vėliau tėveliai patys gali išmėginti jėgas kartingų lenktynėse.

Smalininkų kartodromas ir vėl kviečia moksleivius į kartingo stovyklą (amžius nuo 7 iki 15 metų, ūgis nuo 150 cm). Šiuo metu kartodrome jau dūzgia net 25 kartingai, dvivietis kartingas, vaikiški kartingai. Kaip ir paskutinius metus stovyklautojai gyvens kaimo turizmo sodyboje ant Nemuno kranto.

Į stovyklos kainą įskaičiuota įdomios treniruotės, varžybos, prizai, apdovanojimai, šiuolaikiniai kartingai, dvivietis profesionalus kartingas, profesionalių mechanikų ir instruktorių paslaugos, ekskursijos: Senovinės technikos muziejus, Smalininkų vandens matavimo stotis, Panemunės ir Raudonės pilys, Rambyno kalnas, Raganų eglė, Veliuonos ir Seredžiaus piliakalniai,  Viešvilės pasienio užkarda ir t.t. Kitos pramogos: jodinėjimas žirgais, laipiojimas Taurų nuotykių parke, boulingas, Šilinėje degustuojamas medus ir t.t.

Tikime, jog Tau tikrai patiks:

 • susitikimai su svečiais – kartingo ir automobilių sporto garsenybėmis
 • profesionalios vairavimo pamokos, supažindinimas su tvarka, taisyklėmis, kartingų valdymo ypatybėmis
 • nakvynė sodyboje ant Nemuno kranto (patalynė, rankšluosčiai)
 • specialiai vaikams sudarytas meniu keturis kartus per diena
 • sporto užsiėmimai (krepšinis, futbolas, žaidimai sporto salėje)
 • sertifikatai, nuotraukos ir suvenyrai atminimui.

Taigi norime visus visus pakviesti į vasaros stovyklą ir 8 dienas praleisti Smalininkų kartodrome! Jeigu apsisprendėte užregistruoti savo atžalą į Smalininkų kartodromo stovyklą – prašome užpildyti anketą.

Šią anketą išsiųskite el.paštu info@rkv-racing.lt, o originalą atsivežkite kartu su savimi.

Stovyklautojo atvykimas:

 • turėti asmens dokumentą
 • stovyklautojo sveikatos pažymą iš gydytojo (forma 079/a)
 • užpildytą ir pasirašytą registracijos anketą.

Į stovyklą pasiimti:

 • aprangą karštam ir lietingam orui (2–3 komplektus)
 • kelias poras batų, maudynių reikmenis bei higienos reikmenis.

Specialia kartingo apranga aprūpins stovyklos organizatoriai. Važinėjantiems kartingais duodami kombinezonai, kombinezonai nuo lietaus, šalmai, pošalmiai bei pirštinės.

Kur ir kada atvykti:

Lauksime Tavęs Smalininkų kartodrome, adresas: Stoties g. 13, Smalininkai, Jurbarko raj.

Detali stovyklos programa.

Būtina išankstinė registracija:

telefonais +370 698 57 701 (organizatoriai), +370 620 86 666 (atsakingas asmuo stovykloje) arba el.paštu info@rkv-racing.lt

Kaina: 600 Eur*

*Kaip ir kiekvienais metais laikomės tokios tradicijos jog taikome 15% nuolaidą ankstesnių kartodromo stovyklų dalyviams. Tokia pat nuolaida taikoma ir antrąjam šeimos vaikui. Nuolaidos nesumuojamos.

Kad būtumėme garantuoti, jog tikrai ketinate dalyvauti prašome pervesti 100 Eur avansą į įmonės sąskaitą. Likusią dalį galėsite sumokėti iki stovyklos pradžios.

Dėmesio! Nesurinkus minimalios stovyklautojų grupės (mažiausiai 15 vaikų) iki liepos 25 d. stovykla nebus rengiama ir Jūsų avansinis mokestis bus grąžintas.

LIETUVOS KARTINGO ČEMPIONATO rėmėjas