„P1 Racing by WTR“ komanda švenčia pergalę Lietuvos kartingo čempionate

Grįžti atgal
Publikuota: 2013.07.30

OLYMPUS DIGITAL CAMERALiepos 28 dieną Smalininkų kartodrome vykusiame IV Lietuvos kartingo čempionato etape „P1 racing by WTR“ komandos lenktynininkai sulaukė triumfo valandos Mini 60 kartingų klasėje. Gustas Grinbergas nugalėjo, Tomas Vaitekūnas lipo ant apdovanojimo podiumo trečiojo laiptelio, o sezono debiutantai Danielius Vavilovas ir Kajus Samsonas dar labiau priartėjo prie lyderių.

Kvalifikacijoje užtikrintai nugalėjo G.Grinbergas, T.Vaitekūnas iškovojo trečią vietą. D.Vavilovas ir K.Samsonas pademonstravo geriausius savo rato įveikimo laikus per visą savaitgalį ir užsitikrino 10 ir 12 starto pozicijas.

Iškart po pusfinalio starto užvirusi kova nebuvo lengva lenktynininkams. G.Grinbergas trečiame rate nukrito net į 4 vietą, bet po įtemptos 10 ratų kovos sugebėjo finišuoti antras. T.Vaitekūnas visą važiavimą laikėsi prikibęs prie varžovo kartingo galo, tačiau progos atakuoti nebuvo. Finišo liniją Tomas kirto ketvirtas. D.Vavilovas starte atkovojo kelias vietas, bet susilietimas su varžovu nepraėjo be pasekmių.  Finišuota kaip ir stratuota – 10 vietoje. K.Samsono stabilus ir užtikrintas važiavimas leido pakilti viena pozicija aukštyn.

Keturių dienų treniruočių ir lenktynių maratonui taškas turėjo būti padėtas finale. Nuovargis darė savo, bet, gerai sustyguotas sveiko maitinimosi bei poilsio režimas, kasvakariniai „P1 racing by WTR“ lenktynininkų atsipalaidavimai baseine leido išsaugoti daugiau jėgų nei varžovams.

Pirmame rate G.Grinbergas išlaikė antrą vietą ir kartu su Martynu Gurtajum sugebėjo atitrūkti nuo kitų lenktynininkų. Kova dėl pirmos vietos vyko visą važiavimą. Sportininkai keitėsi pozicijomis kelis kartus, tačiau viską lėmė paskutinis posūkis. Po korektiškos kovos G.Grinbergas paskutiniame posūkyje sugebėjo aplenkti Martyną ir finišo liniją kirto pirmas. M.Gurtajus, po anksčiau persekiojusių nesėkmių, džiaugėsi antra vieta. T.Vaitekūno kova buvo ne mažiau sunki. Įpusėjus lenktynėms jis smuktelėjo į 5 vietą, bet puikiai suplanuoti ir atlikti lenkimai Tomui padėjo pakilti į prizininkų gretas. D.Vavilovas starte vėl buvo labai greitas. Pakilęs į 7 vietą jis didžiąją dalį lenktynių didvyriškai ją išlaikė. Deja, varžovo stumtelėjimas nubloškė Danielių į 12 poziciją. K.Samsonas finišavo 11. Po finišo jis buvo užtikrintas, kad kitose lenktynėse sugebės kovoti dėl vietų greičiausiųjų septynetuke.

„P1 Racing by WTR“ komandos debiutinis savaitgalis parodė didelį lenktynininkų potencialą. Dviejuose Lietuvos kartingo čempionato etapuose, iškovotos pirma, antra ir trečia vietos kvalifikacijoje, dvi antrosios vietos pusfinalio važiavimuose, pergalė ir dvi trečiosios vietos finaluose. Artimiausiose Lietuvos čempionato lenktynėse, vyksiančiose toje pačioje Smalininkų trasoje rugpjūčio 11 d., komanda tikisi dar geresnių rezultatų.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

LIETUVOS KARTINGO ČEMPIONATO rėmėjas
LIETUVOS KARTINGO TAURĖS rėmėjas