Kartingo Sporto Stovykla

Grįžti atgal

Nors pasaulyje, kaip ir Lietuvoje, vis daugėja nuo mobiliųjų ar kompiuterių galvos nepakeliančių vaikų, visgi nemažai jų išlieka pamišę dėl technikos. Galvas dėl automobilių ar lenktynių technikos pametusių vaikų tėvai puikiai žino, kaip ima žvilgėti jų atžalų akys sėdus prie kartingo vairo.

Šiais metais po keleto metų pertraukos Smalininkų kartodromas ir vėl kviečia visus jaunuolius ir jaunuoles nuo 6 iki 18 metų į vaikų kartingo stovyklą. Tiems, kas nori pasijusti tikrų lenktynininkų kailyje, tačiau nėra apsisprendęs ar nori siekti profesionalaus lenktynininko duonos tai turbūt geriausia proga už palyginus nedidelę pinigų sumą išbandyti savo galimybes.

Jauniems lenktynininkams stovykloje, kuri vyks grupėmis iki dvidešimties vaikų, jaunieji būsimi lenktynininkai galės kartingu lenktyniauti tiek, kiek tik jiems leis jėgos.

Be lenktyniavimo, vaikai gaus ir lenktynių teorijos pamokų. Profesionalūs instruktoriai ne tik prižiūrės vaikus ir mokys juos kartingo paslapčių. Čia galės lenktynininkais pasijusti ir patys mažiausi, kurie galbūt pirmą kartą sės prie karto vairo. Mat bus priimami vaikai nuo 6 net iki 18 metų.

„Patirtis rodo, kad po tokių stovyklų per sezoną bent vienas ar du vaikai pradeda lenktynininko karjerą. Mūsų kartingo stovykla išaugino ne viena lenktynininką. Šiais metais mes pasiūlysime tėveliams ne tik kartingo stovyklą – aktyvuslaisvalaikis.lt galite rasti daugybę įvairių aktyvaus laisvalaikio stovyklų visiems skoniams,“ – pasakoja aktyvaus laisvalaikio stovyklų organizatorė Brigita Olevson.

Instruktoriai vaikus vežios ir dviviečiu kartingu ir taip rodys teisingas lenktynių trajektorijas, mokins kitų lenktyniavimo paslapčių.

Tačiau ir be kartingo stovyklautojai turės daugybę užsiėmimų – jų laukia dažasvydis, važinėjimas tankodrome su tikra tankete, pramogos laipynių ir vandenlenčių parkuose, jodinėjimas žirgais, ekskursijos po pilis ir pan. Nuo pat ryto iki vakaro vaikų laukia intensyvi programa ir daug pramogų, o visi stovyklautojai gyvens kartu vaizdingoje kaimo turizmo sodyboje ant Nemuno kranto.

Paskutinę savaitinės vaikų stovyklos dieną bus surengtos visos grupės kartingo lenktynės. Nebus nuskriausti ir atžalų aplankyti atvažiuosiantys jų tėvai. Jų laukia įvairios staigmenos o drąsiausius dviviečiu kartingu po kartodromą pavežios profesionalus lenktynininkas.

Įdomu tai, kad renkama ir tarptautinė grupė, kurioje bus bendraujama ne tik lietuvių, bet rusų ir anglų kalbomis, tad tai dar ir puiki proga vaikams pramokti užsienio kalbos arba ją patobulinti.

Stovyklos data:   bus vėliau (tarptautinė grupė – lietuvių, anglų bei rusų kalbomis).

Būtina išankstinė registracija mob. tel. 8 650 99868 arba el. paštu brigita.vazgyte@gmail.com

 

Stovyklos trukmė: 7 dienos
Stovyklautojų amžius: 6 – 18 m.
Stovyklos kaina: 750 eurų ( Kitam tos pačios šeimos vaikui stovykla kainuos net 15 proc. pigiau)
Stovyklautojų grupė: 10–20 vaikų

 

LIETUVOS KARTINGO ČEMPIONATO rėmėjas
LIETUVOS KARTINGO TAURĖS rėmėjas