Įpusėjo Lietuvos kartingo čempionato kovos (video)

Grįžti atgal
Publikuota: 2016.07.13

DSC_0451

Sekmadienį, liepos 10-ą dieną vykusių LKČ 4-ojo etapo varžybų metu visą dieną švietė saulė. Trasoje sąlygos buvo idealios. Į varžybas susirinkę kartingo sporto aistruoliai galėjo grožėtis pačių greičiausių, aukščiausios kvalifikacijos lenktynininkų kova. Viena iš lauktų žvaigždžių – Europos čempionas Simas Juodviršis, kuris šiais metais važiuoja visų Lietuvos čempionato etapų lenktynėse. Žiūrovams emocijų dovanojo ir kitų tituluotų meistrų važiavimai – tokie šio sporto grandai, kaip Paulius Paškevičius, Rokas Baciuška, Evaldas Dzialtuvas savo meistriškumą nuolat demonstruojantys Europos trasose. Lietuvių sportininkams atsipalaiduoti neleido ir iš kaimyninės Latvijos atvykę sportininkai.

Ketvirtojo čempionato etapo „Micro“ klasės finaliniame važiavime, po techninės komisijos korekcijų, laimėtoju buvo pripažintas Edgaras Kelmas. „Mini“ klasėje savo pergale džiaugėsi Martynas Morkis, „Junior“ klasėje ir vėl nepavejamas buvo Kasparas Vaškelis. Na o „Senior“ klasės 4-ojo etapo finale nepavejamas buvo Gytis Melzbakas.

Itin daug kovos ir aistrų buvo „DD2/DD2 Masters“ klasės finale. Sostinės Plytinės trasoje susirinkę žiūrovai užgniaužę kvapą stebėjo, kaip vos ne kiekvieną ratą keičiasi lenktynių lyderiai – kas greitesnis tarpusavyje išsiaiškinti nusprendė Simas Juodviršis ir Rokas Baciuška. Šį kartą KZ2 klasės Europos čempionas turėjo pripažinti meistriškai ir griežtai kovojusio Roko Baciuškos pranašumą. Tuo tarpu tarptautinės „KZ2“ klasės finale pirmas startavo svečias iš Latvijos Eriks Gasparovics. 51 metų veteranas pusfinalyje sugebėjo įveikti greičiausius Lietuvos sportininkus. Tačiau finaliniame važiavime lietuvaičiai atstatė „status quo“ – tarptautinės „KZ2“ klasės finaliniame važiavime laimėtoju tapo Paulius Paškevičius.

Sekantis, jau 5-as Lietuvos kartingo čempionato etapas vyks rugpjūčio 6-ą dieną Aukštadvaryje. Iš viso šių metų Lietuvos čempionate numatyti aštuoni varžybų etapai. Išsamius LKČ 4-ojo etapo varžybų rezultatus sužinoti galite paspaudę šią nuorodą. Taip pat jums siūlome užmesti akį ir į trumpą vaizdo reportažą, kuriame įamžinti savaitgalio varžybų fragmentai.

LIETUVOS KARTINGO ČEMPIONATO rėmėjas
LIETUVOS KARTINGO TAURĖS rėmėjas