Balsuojame už kartingistus! #100SportoŽvaigždžių rinkimai

Grįžti atgal
Publikuota: 2022.04.28
Kviečiame palaikyti kartingo sporto atstovus #100SportoŽvaigždžių rinkimuose.
Balsavimas jau prasidėjo! Balsuoti galima bus iki gegužės 8 d.
Dalinkitės su savo klubais, sportininkais, draugais ir šeimomis nuoroda: https://www.lrt.lt/projektai/100sportozvaigzdziu
Kartingų sportas
Andrėja Vibriantytė
Andrėja Vibriantytė
Dalyvavo 2021 m. FIA kartingo pasaulio čempionate OK kategorijoje ir užėmė 67 vietą iš 76 (dalyvavo 27 šalių atstovai).
Kajus Šikšnelis
Kajus Šikšnelis
FIA kartingo europos čempionate galingiausioje kategorijoje KZ2 užėmė 13 vietą iš 102, dalyvavo iš 24 valstybių atstovai. Taip pat dalyvavo 2021 m. FIA kartingo pasaulio čempionate toje pačioje kategorijoje ir užėmė 21 vietą iš 101 dalyvio (26 valstybių atstovai).
—————————————————————————————————–

Bendradarbiaujant kartu su LRT šiemet trečią kartą organizuojame Metų šimto sporto žvaigždžių (#100SportoŽvaigždžių) rinkimus.
Šiemet rinkimai skirti jauniesiems mūsų sportininkams – žvaigždės bus renkamos jaunimo tarpe (jaunučių, jaunių arba jaunimo amžiaus grupė), t.y. viena bendra grupė vaikinams ir viena – merginoms. Manome, kad tai jaunimą dar labiau įkvėps stengtis ir pridės motyvacijos!
Šiais rinkimais siekiame pagerbti geriausius praėjusių metų jaunuosius sportininkus, pažymint kuo daugiau ir kuo įvairesnių sporto šakų sportininkų pasiekimus, suteikiant galimybę kiekvienai sporto šakai pagarsinti savo geriausią jaunąjį sportininką ir sportininkę.

Portalo lankytojų balsai sudarys vieną trečiąją galutinio rezultato (6 balsai). Kitus du trečdalius, sudarant geriausiųjų šimtuką, lems komisija (12 balsų).
LIETUVOS KARTINGO ČEMPIONATO rėmėjas
LIETUVOS KARTINGO TAURĖS rėmėjas