Baigėsi „ARTkart“ taurės varžybų ciklas

Grįžti atgal
Publikuota: 2016.09.21

dsc05746

Savaitgalį baigėsi „ARTkart“ taurės varžybų ciklas. Paskutinės šios serijos lenktynės vyko Elektrėnų kartodrome, į jas susirinko 30 dalyvių. Beje, šiais metais dalis „ARTkart“ taurės varžybų etapų vyko drauge su Lietuvos kartingo čempionato etapais.

Po paskutinio etapo paaiškėjo ir „ARTkart“ taurės lenktynių serijos nugalėtojai. „ART-120“ klasėje šių metų sezone 6-ąją ir 5-ąją vietas pasidalino vienos šeimos nariai: tėvas ir sūnus Arūnas ir Rytis Gruodžiai. Ketvirtąja vieta sezone buvo priverstas tenkintis 2014-ųjų metų šios klasės nugalėtojas Mindaugas Šurna. Trečiuoju prizininku šias metais tapo iki šio etapo pirmavęs Karolis Gudžiūnas, o antruoju sezone liko T.Stepulis. Na o šių metų nugalėtojo laurais džaugėsi D.Maciulevičius.

„FIM“ klasėje šių metų sezono nugalėtoju tapo R.Chandolišvilis, antrąją vietą užėmė paskutiniame etape nedalyvavęs J.Pangonis, o trečiąją vietą sezone iškovojo D.Urbonavičius, kuris itin sėkmingo paskutiniojo etapo pasirodymu į ketvirtąją vietą galutinėje įskaitoje nustūmė Joną Kaminską.