Atstovauti Lietuvą 2022 FIA Karting Academy Trophy varžybose išrinktas Markas Šilkūnas

Grįžti atgal
Publikuota: 2022.01.20

Informuojame, kad LKF Taryba gavo 8 kandidatų pasiūlymus:

 1. „Domantas KNYVA
 2. „Kipras JURŠĖ
 3. „Dominykas VINOGRODSKIS
 4. „Markas ŠILKŪNAS
 5. „Linas VOLUNGEVIČIUS
 6. „Dovydą GUDELEVIČIUS
 7. „Tomas RUDOKAS
 8. „Maxim SHCHURKO
LKF Tarybos posėdžio metu (dalyvavo 5 LKF Tarybos nariai, Ugnius Čaplikas posėdyje nedalyvavo), vykusio zoom platformoje 2022 m. sausio 18 d. diskusijos būdu buvo atrinkti du kandidatai antrąjam etapui: Kipras Juršė ir Markas Šilkūnas. Už šių dviejų kandidatų atrinkimą balsavo 3 LKF Tarybos nariai. Paulius Paškevičius nebalsavo, nes Kipras Juršė yra jo auklėtinis. Edvardas Grabliauskas nebalsavo dėl interneto techninių trukdžių. Vėliau buvo aptartos abi kandidatūros išsamiai. Vyko galutinis balsavimas: Už Kiprą Juršę balsavo 2 LKF Tarybos nariai (Martynas Tankevičius, Edvardas Grabliauskas), Už Marką Šilkūną balsavo 2 LKF Tarybos nariai (Karolis Razas ir Karolis Šikšnelis). Paulius Paškevičius nebalsavo, nes Kipras Juršė yra jo auklėtinis. Remiantis LKF įstatų 49 punktu LKF Tarybos balsams pasiskirčius po lygiai, lemiamas yra tarybos pirmininko (prezidento balsas). Taigi atstovauti Lietuvą 2022 FIA Karting Academy Trophy varžybose išrinktas Markas Šilkūnas. Su Marku Šilkūnu bus pasirašyta sportininko sutartis, aptartas pasiruošimo varžyboms planas. Sveikiname Marką Šilkūną ir sėkmingų startų!

Sveiki visi!
kviečiame teikti kandidatus atstovauti Lietuvą OK Junior klasėje 2022 FIA Karting Academy Trophy varžybose (Dalyvaus apie 50 dalyvių iš skirtingų šalių). Varžybų datos:

 • 12-15/05 Genk (BEL)
 • 16-19/06 Adria (ITA)
 • 01-04/09 Le Mans (FRA)

Dalyvių amžius: gimę tarp 2008 ir 2010.
Prioritetas kandidatams jau dalyvavusiems tarptautinėse varžybose bei planuojantiems dalyvauti 2022 ir 2023 metais OK Junior klasėje. Taip pat kandidatas negali būti klasifikavęsis top 15 FIA karting čempionate arba kitose tarptautinėse varžybose Junior kategorijoje.
Lietuvos kartingo federacija apmokės dalyvio mokestį (2.850Eur).
Kandidatų vardus ir pavardes siųsti el.paštu lkf@kartingas.lt iki sausio 17 d. 17 val. (pirmadienio). Su kandidatais (jų atstovais) susisieksime asmeniškai.

LIETUVOS KARTINGO ČEMPIONATO rėmėjas