LKF čempionate – trasos rekordai ir ultimatyvūs kartai

Grįžti atgal
Publikuota: 2017.06.07

Praėjusį sekmadienį šalia Elektrėnų įsikūrusiame „Speedway“ kartodrome vyko jau 2-ojo LKF Lietuvos kartingo čempionato etapo varžybos. Naujausiame Lietuvos kartodrome šalies čempionato varžybos vyko pirmą kartą, tad įspūdžių čia užteko ir žiūrovams, ir galingą sportinę techniką skraidinantiems lenktynininkams.

Beje, po varžybų, kuriose lenktyniavo patys greičiausi Lietuvos kartingo meistrai, Elektrėnų trasa turi ir naują rekordą. Sekmadienį buvo užfiksuotas trasos rato įveikimo rekordas, kurio autorius – „KZ2“ klasės bolidu važiavęs Evaldas Dzialtuvas. Jo rato įveikimo laikas – 39,362 sek.

Tarp mažiausių sportininkų, „Micro“ klasėje finalinio važiavimo nugalėtojai išsidėstė tokia tvarka. Trečias – Laurynas Žadeika iš „Pilėnų“ ekipos, antras – „JC United“ ekipos atstovas Dovydas Gudelevičius, o nugalėtoju  tapo Aleksander Sliteris  iš „ITTL“ komandos.

„Mini“ klasės finalinėse lenktynėse trečia vietą užėmė „ITTL“ ekipos atstovas Aleksander Sliteris, antroji vieta atiteko Ferapont Barinov iš „Lenktynių linija“ komandos, o pirmąją vietą iškovojo Edgaras Kelmas iš „ITTL“ komandos.

Įspūdinga kova vyko tarp „KZ2“ klasės technika lenktyniaujančių sportininkų – Elektrėnuose buvo 14 dalyvių, kurie šį sezoną varžosi brangiausia ir ir greičiausia „KZ2“ klasės technika. Šie kartai yra galingiausi, aprūpinti šešių pavarų dėže, o jų potencialą geriausiai iliustruoja tas faktas, kad  iki 100 km/h greičio jie spurtuoja greičiau, nei F1 bolidai.

„KZ2“ klasės finale greičiausias buvo sirgaliams puikiai žinomas Lietuvos ir Baltijos šalių čempionas Paulius Paškevičius, atstovaujantis „PASKE racing“ komandą. Antrą vietą iškovojo „JJ Racing“ ekipos atstovas Justas Jonušis. Beje, iškart po LKF čempionato varžybų, šią savaitę J. Jonušis išskrenda į Ispaniją, kur startuos CIK FIA Europos kartingo čempionato antrojo etapo lenktynėse. Na o trečią vietą tarp „KZ2“ klasės kartus pilotavusių sportininkų užėmė „RAZAS Motorsport“ komandos atstovas Laurynas Razas.

Kitas, jau trečiasis LKF Lietuvos kartingo čempionato etapas vyks birželio 25-ą dieną, Aukštadvario kartodrome.