Skelbiame 2018m. Lietuvos Kartingo Čempionato, Lietuvos Kartingo Federacijos Taurės 5 etapo, ARTkart taurės 6 etapo ir Rotax Lithuania Challenge 4 etapo dalyvių sąrašą

Grįžti atgal
Publikuota: 2018.09.14

Informuojame, kad pasikeitė 2018m. Lietuvos Kartingo Čempionato, Lietuvos Kartingo Federacijos Taurės 5 etapo, ARTkart taurės 6 etapo ir Rotax Lithuania Challenge 4 etapo varžybų vadovas. Varžyboms vadovaus Janis Karzjuks.

2018 LKC5 Papildomi nuostataiV1

Taip pat skelbiame rytojaus varžybų dalyvių sąrašą:

No. Name, Surname Team Category
126 Tomas Rudokas Lenktynių Linija MICRO Rotax
141 Dominykas Vinogrodskis ARTkart MICRO Rotax
115 Majus Mazimas JC United MICRO Rotax
139 Dovydas Adomavičius Lenktynių Linija MICRO Rotax
33 Alexander Skjelten Alexander Skjelten MICRO Rotax
17 Roberts Purmalis Jurmala Racing Team MICRO Rotax
142 Mantas Martinkus ARTkart MICRO Rotax
110 Markas Usevičius Paske Racing MICRO Vortex
114 Aironas Dapkevičius Paske Racing MICRO Vortex
127 Aloyzas Čekavičius PILĖNAI MICRO Vortex
122 Kipras Juršė Paske Racing MICRO Vortex
199 Jokūbas Bagdonavičius Lenktynių Linija MINI 60
77 Dovydas Gudelevičius RAZAS Motorsport MINI 60
177 Edgaras Kelmas Paske Racing MINI 60
166 Ainis Klimavičius RAZAS Motorsport MINI 60
178 Aleksas Sliteris Lenktynių Linija MINI 60
159 Markas Šilkūnas PILĖNAI MINI 60
173 Joris Kasnauskis RAZAS Motorsport MINI 60
155 Matas Zavarskas Paske Racing MINI 60
152 Sirvydas Šimkus Lenktynių Linija MINI 60
205 Kajus Šikšnelis Lenktynių Linija OK Junior
215 Simonas Šimkus Lenktynių Linija OK Junior
257 Ferapont Barinov Lenktynių Linija OK Junior
123 Martynas Tankevicius Lenktynių Linija OK
432 Ignas Kaselis TS Motorsport Open
478 Tadas Juknevičius Paske Racing Open
474 Redas Petkevičius Paske Racing Open
190 Laurynas Žadeika PILĖNAI Open
7 Emilija Ulvydaite Lenktynių Linija Open
7 Justas Jonušis JJ Racing KZ2
1 Paulius Paškevicius Paske Racing KZ2
21 Evaldas Dzialtuvas Paske Racing KZ2
51 Justas Pangonis ARTkart KZ2
5 Džiugas Tovilavičius JJ Racing KZ2
41 Vilius Kibildis Paske Racing KZ2
44 Vytautas Surdokas PILĖNAI KZ2 Masters
9 Rytis Bartusevičius Paske Racing KZ2 Masters
25 Dominykas Neniškis Paske Racing KZ2 Masters
33 Vytautas Adomaitis PILĖNAI KZ2 Masters
72 Stanislovas Veilentas Paske Racing KZ2 Masters
27 Aloyzas Čekavičius PILĖNAI KZ2 Masters
43 Arvydas Bartusevičius Paske Racing KZ2 Masters
437 Lukas Scherbinskas JC United Rotax Junior
434 Andrėja Vibriantytė JC United Rotax Junior
418 Aleksandra Stravinskaitė JC United Rotax Junior
111 Dajus Dabašinskas Lenktynių Linija Rotax DD2
124 Andrius Zinkevičius Lenktynių Linija Rotax DD2
548 Vytenis Svitojus TS Motorsport Rotax DD2
543 Mykolas Mazinas JC United Rotax DD2
13 Darius Maciulevičius RAZAS Motorsport ART-120
420 Vaidas Miciuda TS Motorsport ART-120
124 Rimas Pangonis ARTkart ART-120
97 Rimvydas Matlasaitis TS Motorsport ART-120
15 Vilius Reškevičius ARTkart ART-120
71 Marius Sasnauskas ARTkart ART-120
311 Julius Statnickas ARTkart ART-120
44 Donatas Jovarauskas ARTkart ART-120
22 Domas Urbonavičius ARTkart ART-120
9 Aurimas Černiauskas ARTkart ART-120
7 Edvardas Lucevičius ARTkart ART-120
396 Roland Chandolišvilli ARTkart ART-120
5 Andrius Daunoras Martin Sport ART-120
222 Jonas Karklys ARTkart ART-120
77 Klaudijus Jurkša ARTkart ART-120
8 Milena Ždanovičiūtė RAZAS Motorsport ART-120
146 Tautvydas Sviklas ARTkart ART-120
34 Paulius Macevičius ARTkart DD2 PRO
8 Tautvydas Vikšraitis ARTkart DD2 PRO
24 Marius Gabrijolavičius ARTkart DD2 PRO
22 Darius Urbonavičius ARTkart DD2 PRO
21 Deividas Urbonavičius ARTkart DD2 PRO
515 Andrius Šlivinskas ARTkart DD2 PRO