ARTIKARTA, VšĮ
Direktorius Tadas Vaitkevičius
Tuskulėnų g. 1-29, Vilnius
Tel. +370 698 20601
El. paštas tadas@artkart.lt
Internetas http://www.artkart.lt/

ROTENA, VšĮ
Direktorius Ramūnas Savickas
Ukmergės g. 298B-40, Vilnius
Tel. +370 620 75829
El. paštas info@rotena.lt
Internetas http://www.rotena.lt

Kartingo klubas MS kart, VšĮ
Direktorius Ričardas Paškevičius
Vokiečių g. 79-2, Kaunas
Tel. +370 687 23771
El. paštas ricardasmskart@gmail.com

Kauno sporto klubas JUTA
Pirmininkas Egidijus Janavičius
Chemijos pr. 8, Kaunas, 51344
Tel. +370 655 63003
El. paštas audrius@juta.lt
Tinklapis http://www.juta.lt

VšĮ „1 Pozicija“
Direktorius Darius Grinbergas
Naujakurių g. 31, Vilnius
Tel. +370 614 79618
El. paštas: d.grinbergas@gmail.com

Sporto klubas RKV
Direktorius Vitalijus Gudzenko
Pramonės g. 8a, Klaipėda
Tel. +370 650 99868
El. paštas: info@rkv-racing.lt
Internetas http://www.rkv-racing.lt

BB klub, (IJ Racing)
Direktorius Ignas Jurginis
Alyvų g., Gineitiškės, Vilniaus raj.
Tel. +370 685 38826
El. paštas: ignas@ij-racing.lt

VšĮ „Promo kartas“
Direktorius Darius Jonušis
Baltupio g. 167 C, Vilnius
Tel. +370 685 38823
El. paštas: darius@racing.lt

VšĮ „Baltic Kart“
Direktorius Andrius Stepanavičius
Anykščių g. 22, Vilnius
Tel. +370 682 30782
El. paštas: andrius@baltickart.lt

VšĮ „Lenktynių linija“
Direktorius Martynas Tankevičius
F. Rimgailos g. 2, Vilnius
Tel. +370 693 36602
El. paštas: tankevicius.martynas@gmail.com

VšĮ „AJ Racing“
Vadovas Andrius Jonelis
Tel. +370 657 51717
El. paštas: ajracingsport@gmail.com

Alytaus TSŠK „Pilėnai“
Vadovas Ąžuolas Žadeika
Tel. +370 655 35235
El. paštas: azuolas@alkesta.lt

MB „Tauro linija“
Vadovas Taurimas Staniulis
Tel. +370 655 49233
El. paštas: taurasmax@gmail.com

VšĮ sporto klubas „Uola“
Vadovas Karolis Razas
Tel. +370 618 40002
El. paštas: karolis@razas.lt

VšĮ AVG Racing
Vadovas Rimvydas Kugys
Tel. +370 677 59645
El. paštas: info@avggroup.lt